Bahçe Garden - Bahçe-çim-çimleme Peyzaj ve Bahçe Bakımı

 

istanbul peyzaj ve bahçe bakımı      

(0532) 270 83 60 

"Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim"

 

HAKKIMIZDA

Bahçe Garden kuruluşundan günümüze kadar bir çok bahçeye hayat vermiştir. Kurucumuz Sn. Engin Çelik, tüm yaşantısını bitkilere adamış, toprakla bütünleşmiş bir yaşam tarzını benimsemiştir. Yerli ve yabancı tüm dış mekan teknolojilerini yakından takip eden kuruluşumuz, en ekonomik fiyatlara, en yüksek görsel zevki yaşatabilmenin uğraşıyla bir çok başarılı bahçe düzenlemesi yapmıştır.
 

Bitkilerin biyolojik takibini titizlikle yapan Bahçe Garden, zararlı böceklerle yaptığı başarılı mücadele ile de rakiplerine fark atmış durumdadır. Sağlıklı bir bitkinin insanlarda bıraktığı hazzı her an yaşayan firmamız, bitkileri sulama, budama, aşılama, ilaçlama zamanlarını da özel takip sistemi ile sizin yerinize takip etmektedir.
 

Damla sulama ve yağmur sulama sistemlerine hakim olan firmamız aynı zamanda bahçenizi gereğinden fazla suyun yapacağı olumsuz etkilerden korumak adına drenaj işlerini de itina ile yapmaktadır.
 

Gündüz olduğu kadar geceleri de bahçelerinizi maksimum kullanabilmeniz için dış mekan aydınlatma sistemleri, bitki lambaları, bahçe zemin aydınlatmaları işlerinizde de bize güvenebilirsiniz.
 

Güzel bir bahçede sizde çay ve kahve keyfi yapmak istiyorsanız, ahşap çardak ve veranda örneklerimizi mutlaka inceleyip, bahçe uzmanı (0532) 270 83 60 ile görüşerek bilgi isteyiniz. Sizin bitkileriniz, bizim yaşayan evlatlarımızdır. Tüm bahçe işleriniz hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayınız.
 

     
  Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Galeri  |  İletişim  
  Türk Web Ajans